post-title

Antradienį, sausio 10 dieną, Vilniuje duris atvėrė moderniausias regione daugiafunkcis DELFI sporto centras, kurio statybos darbus vykdė įmonės „Axis Power“ ir „Realco“. 

Džiugu pranešti, kad kelios badmintono, teniso salės, paplūdimio teniso ir paplūdimio tinklinio aikštelės po vienu stogu talpinančiame komplekse buvo pakrikštytos AXIOMA, SOLVO ir „Veikmės statyba“ vardais.

4500 kvadratinių metrų sporto kompleksas buvo pastatytas ir įrengtas per rekordiškai trumpą laiką – vos 7 mėnesius. Sporto centre įrengtos 8 badmintono aikštelės, 4 paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso aikštelės, 2 teniso kortai. Taip pat sukurta daugiau nei 400 kvadratinių metrų ploto universali treniruočių erdvė.

Tai – pirmasis per 26 Nepriklausomybės metus Lietuvoje iškilęs tokio tipo centras, atitinkantis aukščiausius tarptautinius sporto federacijų standartus. Komplekse per metus tikimasi sulaukti apie 250 tūkstančių lankytojų.

Pirmuosius savo veiklos metus DELFI sporto centras ketina pradėti aktyviai. Čia jau suplanuotos kelios dešimtys įvairių renginių, tarp kurių – tarptautiniai turnyrai, varžybos, čempionatai. Renginiai iš sporto arenos bus transliuojami tiesiogiai specialiame internetinės televizijos DELFI TV kanale. Taip pat, šis sporto centras jau sulaukė ir įvertinimų: Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose jis pelnė „Metų sporto infrastruktūros objekto“ laurus.