Apie

UAB „Axis Power“ stato energetikos ir kitus ypatingos paskirties, sudėtingų konstrukcijų ir technologijų objektus, vykdo elektros energetikos projektus.

Elektros energetikos srityje bendrovė veikia kaip generalinis rangovas transformatorinių pastočių, skirstomųjų punktų statybos bei saulės, vėjo ir biokuro elektrinių, naujų vartotojų prijungimo prie elektros tinklo, kabelinių ir oro linijų montavimo segmentuose. Įmonė siūlo kompleksines paslaugas nuo idėjos iki visiško projekto įgyvendinimo: projektavimą, įrangos tiekimą, montavimą, paleidimą-derinimą, aptarnavimą, techninę priežiūrą, elektros paskirstymo ir automatikos spintų gamybą.

„Axis Power“ atstovauja elektrotechnikos produktų gamintojams, gamina ir įrengia elektros skirstomuosius įrenginius ir sistemas, skirtas pramonei ir visuomeninei energetikai, siūlo automatizacijos ir skirstomųjų spintų, duomenų surinkimo ir perdavimo skydų, automatinių kondensatorių baterijų surinkimo paslaugas ir kitą elektrotechnikos įrangą.

„Axis Power“ atliekamų darbų kokybę užtikrina 20 metų patirtis, atitiktis ISO ir OHSAS kokybės sertifikatams ir taikoma LEAN filosofija. Tai garantuoja profesionalų, kokybišką garantinį ir vėlesnį aptarnavimą bei sklandžią projekto eigą.

UAB „Axis Power“ priklauso įmonių grupei „Axis Industries“. Įmonei vadovauja Giedrius Barcys.

Nuo 2018 m. lapkričio mėn. betonavimo paslaugas teikia „Axis Industries“ įmonių grupės narė „Veikmės statyba”.