post-title

Švedijos valstybinė elektros saugos sertifikavimo įstaiga „Axis Power“ specialistams suteikė sertifikatus, kurie numato teisę Švedijoje vykdyti elektros, automatikos darbus. Tai padidino švedų pasitikėjimą „Axis Industries“ grupės įmonėmis ir padėjo sustiprinti bendradarbiavimo ryšius su partneriais.

„Nuoseklus darbas, kantrybė ir efektyvus bendravimas su sertifikavimo įstaigos atstovais – veiksniai, kurie padėjo sėkmingai pabaigti autorizaciją bei gauti teisę darbus vykdyti be jokių įtampos apribojimų“, – pasakoja „Axis Power“ plėtros vadovas Vakarų Europai Povilas Norkevičius.

„Axis Power“ darbuotojams suteikti sertifikatai leidžia ne tik šiai įmonei, tačiau taip pat ir kitoms grupės įmonėms – „Axis Industries“ bei „Axis Technologies“ – Švedijoje vykdyti elektros, automatikos darbus.

Pasak P. Norkevičiaus, partneriai Švedijoje jau kuris laikas skatino „Axis Power“ darbuotojus atlikti sertifikavimą, nes tai suteiktų bendrovei teisę dalyvauti šios šalies elektros pastočių statybos konkursuose. Taigi dabar, gavusi sertifikatus, bendrovė gali plėtoti verslo santykius su partneriais Švedijoje ir atlikti elektros, automatikos montavimo, diegimo darbus elektros pastotėse, elektrinėse ir kituose pramonės ar viešojo sektoriaus objektuose.

Autorizacijos procesas, kuris užtruko šešis mėnesius, buvo pabaigtas birželio 15 dieną ir įmonė gavo visus reikalingus dokumentus. Bendrovės specialistai jau dalyvauja Švedijoje organizuojamuose konkursuose ir planuoja naujus užsakymus.