post-title

Bendrovė „Axis Power“ tęsia veiklą Skandinavijos šalių rinkose. Kompanija pasirašė pirmąją sutartį su Švedijos statybų gigantu „Skanska“, pagal kurią atliks elektros ir telekomunikacijos rangos darbus Stokholmo mokykloje „Bobergsskolan“. Sutarties vertė viršija 1 mln. eurų.

„Beveik metus besitęsiantis bendravimas su „Skanska“ virto realiu projektu. Džiugu, kad atitikome skandinaviškos kokybės reikalavimams – šis užsakovas garsėja ypatingu dėmesiu aplinkosaugai, darbų saugos ir sveikatos užtikrinimo bei darbų kokybei. Projektą pradėsime 2018 metų kovo mėnesį“, - sakė „Axis Power“ generalinis direktorius Mantas Galdikas.

Mokykla bus pastatyta Norra Djurgårdsstaden rajone, senoje dujų saugyklos bazėje, kurioje šiuo metu pradedamas plėtoti gyvenamųjų ir komercinių pastatų rajonas. Šios mokyklos pastatų plotas sudarys 8 850 kv. metrų, čia galės mokytis iki 900 mokinių. Projektą „Axis Power“ planuoja baigti iki 2019-ųjų gegužės mėnesio.

Pasak M. Galdiko, sėkmingai įgyvendintas projektas su prestižiniu Švedijos statybos rangovu „Skanska“ taps „Axis Power“ vizitine kortele siekiant platesnio bendradarbiavimo su kitais Skandinavijos statybų rinkos rangovais.

Tai – ne pirmasis „Axis Power“ projektas Švedijoje. Bendrovė šių metų liepos mėnesį pasirašė sutartį su kompanija ABB dėl Nysater 400/130 kV pastotės rekonstrukcijos. „Axis Power“ taip pat yra įgyvendinusi keturis „Siemens“ užsakymus, kurių vertė – virš 1 mln. eurų.

„Skanska“ yra viena didžiausių statybų kompanijų, veikiančių Europoje ir JAV. Inovatyvi ir moderni kompanijų grupė kasmet skaičiuoja per 10 tūkst. aktyvių statybų projektų. „Skanska“ turi 41 tūkst. darbuotojų ir kasmet yra renkama tarp geriausių darbdavių.